Biga Ticaret Borsası tarafından yaptırılacak anaokulu için protokol imzaları atıldı.

Okulun yapımı için Biga Kaymakam Mustafa Can, Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Okyay ve İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan arasında protokol imzalandı. Anaokulu yapımı için yer gösteren ve yerin imar düzenlemelerini gerçekleştiren Biga Belediyesi adına da Biga Belediye Başkanı İsmail Işık törene katıldı.

Anaokulu 2 bin 500 metrekare alanda 4 bin 540 metrekare kapalı alanda olan okul, tek katlı olarak, 3 -6 yaş arası öğrenciye eğitim verecek.

Anaokulu yapımı için Biga Ticaret Borsası'na teşekkür eden Biga Belediye Başkanı İsmail Işık tören sonrası yaptığı kısa açıklamada; "Hamdibey Mahallemizde Keloğlan Parkı’nda Biga Ticaret Borsası tarafından yaptırılacak anaokulu için protokol imzalandı. Yer sorununun çözümünde ve gerekli kararların alınmasında bize destek olan belediye meclisimize de teşekkür ediyorum. Bu mahalledeki parkımızı da set boyunda uygun bir yere daha modern ve güvenli bir şekilde düzenleyerek taşıyacağız. En büyük yatırım eğitime ve çocuklara yapılan yatırımdır. En büyük proje de çocuklar için olandır. Hayırlı olmasını diliyorum. Yatırımcı borsa temsilcilerimize de bir kez daha teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

İmza törenine Kaymakam Mustafa Can, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Borsa Başkanı Mesut Okyay, Borsa Meclis Başkanı Fahrettin Deniz ve meclis üyeleri katıldı.

 

 

  • Anaokulu yapımı için protokol imzalandı
  • Anaokulu yapımı için protokol imzalandı
  • Anaokulu yapımı için protokol imzalandı
  • Anaokulu yapımı için protokol imzalandı

 
 
 
Copyright© 2004 - 2016 Biga Belediyesi Tüm hakları saklıdır.