Biga'nın son 3 yılda yaşadığı değişim ve gelişimlere bağlı olarak Biga Belediyesi'nin iş yükü ve çalışma temposunda da büyük artış yaşanıyor. İşleri sağlıklı bir şekilde yürütebilmek için İsmail Işık ve ekibinin yönetimindeki Biga Belediyesi'nin araç filosu büyümeye devam ediyor.


Son olarak 1 adet Hidromek marka iş makinası (lastikli ekskavatör), 1 adet Renault Trafik ve 2 adet Renault Kango araç Biga Belediyesi araç filosuna dahil edildi. Son 3 yılda Biga Belediyesi araç filosuna toplam 30 araç kazandırıldı.
Biga Belediye Meydanı'nda gerçekleştirilen araçların teslim alındığı törende dua okundu, kurban kesildi. Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, iş makinasına çıkarak temsili fotoğraf çektirdi.


Tören sonrası konuşan Biga Belediye Başkanı İsmail Işık; "Biga'mız için iş üretmeye devam ediyoruz. İşlerimizi yetiştirebilmek ve kentlimize daha iyi koşullarda hizmet verebilmek için araç filomuzu da büyütmeye devam ediyoruz. Son 3 yılda 30 araç kazandırdık belediyemize. Dolayısıyla Biga halkının kazancı bu. Borçlu belediye eleştirilerini yapanların ne denli art niyetli olduklarını gösteren bir durum bu. Bugün de 1 iş makinası ve 3 araç daha eklendi filomuza. Borcunu ödeyemez durumda olan belediye iş makinası alabilir mi! Biz Bigalı hemşehrilerimiz için daha çok çalışmaya, daha çok üretmeye devam edeceğiz. Masa başından bizi yerenlere değil, gerçekten eleştiri getirenleri ciddiye almaya; Biga için her zaman daha iyisini yapmaya devam edeceğiz.

 

Bu araçların Biga'mıza ve Biga Belediyesi'ne hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

 

 

  • Biga Belediyesi araç filosu büyüyor
  • Biga Belediyesi araç filosu büyüyor
  • Biga Belediyesi araç filosu büyüyor

 
 
 
Copyright© 2004 - 2016 Biga Belediyesi Tüm hakları saklıdır.