Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde Biga Belediyesi'nde ilk kez kurum içi bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

Belediye girişinde toplanan müdür ve çalışanların yanı sıra törene belediye meclis üyeleri Sedat Şahin, Ünal Tekeli, Birol Özlenir ve Recai Cesur da katıldılar.

Bayramlaşma töreninde konuşan Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Cumartesi günü yarım gün çalışan belediye işçilerine de tatil ilan ettiklerini duyurdu. Biga'ya hizmet ederken başarıyla görevlerini yerine getiren çalışanlara teşekkür eden Başkan Işık şunları söyledi:

"Bayram günü yapılması lazım bu törenin ama; bayram günü sizleri tekrar toplamamak adına mesai çıkışında bir araya geldik. Arkadaşlara sordum. Daha önce böyle bir bayramlaşma töreni yapılmamış. Aynı zamanda bir ilki de gerçekleştiriyoruz. Öncelikle hepinizin bayramını kutluyorum. Üç yıldır birlikte çalışıyoruz. Zaman zaman sıkıntılarımız olmuyor mu, oluyor. 350'ye yakın insanın olduğu bir ortamda sorunların olması da gayet normaldir.  Ama biz her zaman bunları yapıcı olarak çözmeye çalışıyoruz. Hepinizin Ramazan Bayramı'nı kutluyorum. Bayramlar birlik ve beraberliğin en yüksek seviyeye çıktığı günlerdir. İnşallah bugün burada nasıl birlikte olduysak bundan sonra da Biga'ya hizmet anlamında bir ve beraber olarak çalışmaya devam edeceğiz. Tekrar bayramınızı kutlar, hepinize iyi bayramlar dilerim."

Başkan Işık'ın kutlama konuşmasının ardından bayramlaşma gerçekleşti ve tüm çalışanların da yer aldığı hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

 

  • 'Biga'ya hizmet anlamında'
  • 'Biga'ya hizmet anlamında'
  • 'Biga'ya hizmet anlamında'
  • 'Biga'ya hizmet anlamında'

 
 
 
Copyright© 2004 - 2016 Biga Belediyesi Tüm hakları saklıdır.