Shanette ile Jack'in komik hikayesini anlatan "İki Bekar" tiyatro oyunu, Biga izleyicisi ile buluştu. Biga Belediyesi'nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Biga Atatürk Kültür Merkezi'nde sahne alan oyunun başrolünde Emre Kınay ve Evrim Alasya seyirci karşısına çıktı.

Arkadaşlarının çöpçatanlığıyla düğün davetinde aynı masaya oturunca başlıyor Anette olan Shanette ile Jack'in komik hikayesi... Shanette adım adım izliyor Jack'i.. Jack, ilişkiden, bağlanmaktan, terkedilmekten, aldatılmaktan ve soyulmaktan korkuyor. En çok da deli olduğu kadar çatlak Shanette'ten korkuyor. Ama Shanette kararlı ve ısrarcı... Vazgeçmeye hiç niyeti yok. Duru Tiyatro'nun 10. yılında Amerikan Tiyatrosu'nun en ünlü komedi yazarlarından Sam Bobrick'in yazdığı oyunu Emre Kınay sahneye koydu.

Emre Kınay Jack Fisher'ı; Evrim Alasya pırıl pırıl enerjisiyle Shanette Millburn'u canlandırdı. Oyunun müziklerini Gökhan Türkmen, Gökhan Tepe, Keremcem gibi daha birçok popüler sanatçıya besteler veren oyuna özel bir titizlikle Serdar Aslan besteledi. Duru Tiyatro'nun yeni kurulan orkestrası Durucazzz'ın canlı performans müzikleriyle müzikal tadında bir oyunla Bigalılar, eğlenceli kahkahalı zaman geçirdi.

Oyunun sonunda sahneye çıkan Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, usta oyunculara teşekkür ederken, Bigalıları da unutmadı ve her tiyatro oyununda salonu dolduran Bigalılara minnet duyduğunu açıkladı.

 

 

  • Emre Kınay'dan kahkaha tufanı
  • Emre Kınay'dan kahkaha tufanı
  • Emre Kınay'dan kahkaha tufanı
  • Emre Kınay'dan kahkaha tufanı

 
 
 
Copyright© 2004 - 2016 Biga Belediyesi Tüm hakları saklıdır.